Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do zrealizowania, gdyż lekarz ten ma spore doświadczenie w onkogenetyce oraz ciągle dokształca się w tym obrębie. Jeśli w takim razie tylko endokrynolog olsztyn wykryje motywy do przeprowadzenia badania, to można oczekiwać, iż będzie zajmować się tym. Placówka proponuje wobec tego usługi w obrębie profilaktyki, diagnostyki oraz wyleczenia schorzeń układu wewnątrzwydzielniczego.

Diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to ważne, gdyż zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą być powodem licznych dolegliwości. Endokrynolog po szczegółowej rozmowie zleci zestaw badań dzięki jakim można liczyć na trafną diagnozę. Jeśli okaże się to niezbędne, zarekomendowane będą także badania genetyczne dla par które zmagają się z bezpłodnością lub dla osób które pozostają w grupie prawdopodobieństwa zachorowania na raka.

Diagnostyka genetyczna zrobiona będzie też po otrzymaniu wyników badań. W takiej sytuacji ekspert może powziąć decyzję co do planowanego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecać pełen pakiet badań genetycznych. Czułe testy bazują na dokonaniach międzynarodowych. Jeżeli wyszukane będzie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności które zabezpieczają przed zachorowaniem albo pozwalające je wyleczyć.

Można również otaczać wsparciem lekarskim pociechy chorego, pozostające w grupie ryzyka. Inne konsultacje dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz