Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Na co może pomóc mezoterapia?

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, ale wykreowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat następnie. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, użytkowana jest w celach leczniczych, profilaktycznych oraz najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej sprawdzisz na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu skórze mieszaniny czynników odżywczych i aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za wsparciem bardzo cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest chętnie przez osoby pragnące ograniczyć zmarszczki i ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją skórę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie potrzebuje hospitalizacji, ani całościowego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w związku z tym za terapię pewną i bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu nieodzowne jest niemniej jednak poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza lekarz. Jakim sposobem na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Otwarte zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi bądź też stymulującymi oznacza rodzaj iniekcji śródskórnej. Mezotarapia będzie zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednak pacjenci z niskim progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy zacznie on działać substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w bardzo cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz