Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele dyspozycji na turystykę

Mówiąc o wakacjach, z trudem przedstawić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Cudowne wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wtrącić, iż na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści mogą korzystać z zespołu basenów, który pozostał oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – ubóstwiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie znaczącą popularnością cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo dużo wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są równie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością bardzo czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum campingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo rozmaitych basenów. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi lub słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem wolno się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród wędrowców z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Kapitalny pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także znakomity sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz