Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
W jaki sposób konstruować korzystny wizerunek firmy – torby ekologiczne

Współcześnie w niejednym sklepie jesteśmy w stanie się spotkać z eko artykułami. Cechuje je znacząca rozpiętość ze względu na swój ekologiczny charakter. Co poniektóre z punktów sprzedaży są stricte przypisane ekologicznym produktom. Nasza wiedza na temat tego rodzaju artykułów jest znikoma oraz nieraz nie przywiązujemy uwagi do oznakowań odnajdujących się na opakowaniach.

Tymczasem symbole te mają ogromne znaczenie oraz nie bez powodu są rozmieszczane na etykiecie – również, jeżeli chodzi o torby ekologiczne, jak torby ekologiczne producent. Oznaczeń tych jest bardzo wiele oraz warto chociażby część z nich zapoznać.

Kiedy przy towarze zobaczymy identyfikator z gwiazdkami UE w kształcie liścia na zielonym tle będziemy wiedzieć, że konkretny artykuł należy do żywności, która spełnia nadzwyczaj surowe normy i nie jest to artykuł z importu. Symbol mu przypisany to Euro-liść. Następną grafiką okazuje się być obraz kuli ziemskiej z wiadomością nad globem „bezpieczny dla ozonu”, oraz u dołu „pozbawiony FCKW”. Świadczy to artykuł, jaki jest pozbawiony freonów wpływających szkodliwie na powłokę ozonową, co jest przyczyną efektu cieplarnianego. Kolejny symbol opisuje Błękitnego Anioła i jest on przypisywany różnym towarom ekologicznym.

Wskazanie pochodzi z Niemiec i jest to najwcześniej powstały symbol tego typu. Jeśli spotkamy żywność, jaka pochodzi od zwierzaków, bądź też roślin możemy się spotkać z greckim certyfikatem formułowanym mianem Bio Hellas. Kolejny będzie mnóstwo mówiący obrazek ludzika wrzucającego coś do pojemnika na śmieci „Dbaj o czystość. Wrzuć do kosza”. Natomiast 3 strzałki przy artykule powiadają nam, że opakowanie nadaje się do recyklingu. Dla osób przeciwnych zabijaniu zwierząt przygotowywano artykuły ze znaczkiem opisującym podobiznę królika na tle czarnego trójkąta – Animal Friendly. Też opakowania biodegradowalne mają własne oznaczenie i powiadają nam o opakowaniach, które ulegają rozkładowi w czasie kompostowania. Minionym wartym uwagi symbolem jest Ekoland przypisywany przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz