Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Wózek do przewożenia chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość umożliwia przetransportowanie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze kobiety. Należy więc ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na kompleksową lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Komentarz

Dodaj komentarz