Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Wstydliwy problem – jak wygląda odtruwanie alkoholowe?

Jednym z najbardziej nadzwyczajnych opracowań dotyczących leczenia uzależnień jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi wyłącznie można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tutaj dołączyć, że miał już wtedy na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, jak Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego światowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, jak skutecznie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, jacy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku i samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie ważny fakt, a mianowicie, iż kłopot choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi wykształconych, sprawujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-jak się potocznie sądzi-osoby z marginesu społecznego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu konsumentom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie uważa (a zwłaszcza jak twierdzą osoby uzależnione). Pisarz w poradniku koncentruje się głównie na obalaniu stereotypów połączonych z alkoholem, przede wszystkim uwidoczniając nonsens jednoczenia go z atrybutem porządnej zabawy i towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz